Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Śmigłowce, dron i psy tropiące w akcji. Mężczyzna podejrzany o zabójstwo trzyosobowej rodziny poszukiwany także na Śląsku

Facebook Twitter

Policjanci poszukują mężczyzny podejrzanego o zabójstwo trzyosobowej rodziny w Borowcach pod Częstochową. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydało alert w tej sprawie. Dotyczy głównie województw śląskiego, świętokrzyskiego i łódzkiego.

Fot. gov.pl

Podejrzany o zamordowanie trzyosobowej rodziny w Borowcach pod Częstochową to Jacek Jaworek. W akcji poszukiwawczej biorą udział policjanci, śmigłowce, dron i psy policyjne. Do poszukiwań użyto także kamer termowizyjnych.

Do tragedii miało dojść wczoraj w nocy (09.07.) w Dąbrowcach koło Dąbrowy Zielonej w powiecie częstochowskim. Miało dojść do awantury domowej, a wezwani policjanci ujawnili zwłoki 44-letniego małżeństwa i ich 17-letniego syna. Zabici zostali z broni palnej. W chwili zabójstwa w mieszkaniu był jeszcze młodszy 13-letni syn zamordowanego małżeństwa, który uciekł i schronił się u rodziny. Podejrzany 52-letni Jacek Jaworek to brat zamordowanego mężczyzny. Policja publikuje wizerunek i prosi o pomoc.

Zdjęcia:

  • kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub pod numerem alarmowym 112.

O akcji poszukiwawczej informuje śląska policja w mediach społecznościowych:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lipca 2021