Smród w Raciborzu-Brzeziu tematem spotkania z mieszkańcami
Czy jest szansa na poprawę sytuacji mieszkańców raciborskiego Brzezia? Przypomnijmy mieszkańcy tej części miasta nad Odra narzekają na uciążliwy smród.

Szacowany czas czytania: 00:28
Smród w Raciborzu – to wciąż temat numer jeden dla mieszkańców Brzezia
Kontrole różnych instytucji wykazały, że winne jest zarówno miejskie składowisko odpadów jak spółka EMPOL. Temat ciągnie się już od wielu lat. Teraz przedstawiciele Spółki Empol chcą spotkać się z mieszkańcami Brzezia ws planowanej inwestycji, która ma zmniejszyć uciążliwości. Spotkanie zaplanowano jutro (2.07.) w godz. 16:00 – 18:00 w remizie strażackiej przy ul. Bitwy Olzańskiej 28 w Raciborzu.
Czytaj także: