Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Śnieg już nie pada, ale problemów ciąg dalszy. Dzwonicie do redakcji i prosicie o interwencję

Facebook Twitter

Kolejny dzień zimy i kolejne problemy. Otrzymujemy od was informacje o śliskich drogach i chodnikach w rybnickiej dzielnicy Boguszowice.

O to jeden z waszych telefonów:

Słuchacz Radia 90: Czy ja mogę złożyć skargę na RSK? Żebyście słuchaczy powiadomili, że szanowne służby RSK nie odśnieżyła, ani nie posypały osiedla Boguszowice. Boguszowie Stare i Boguszowie Osiedle, to tzw. Pekin. Jak wczoraj jechaliśmy z Rybnika i jechaliśmy nową obwodnicą, to kompletnie nic nie było posypane. Na drodze jeden wielki lód.

Po naszej interwencji w RSK, Przemysław Grycman dyrektor Rybnickich Służb Komunalnych, zapewnił, że tak szybko, jak to tylko możliwe, do Boguszowice zostaną skierowane odpowiednie siły:

Przemysław Grycman: Jeżeli chodzi o drogi, to zakładamy, że przyjmujemy zgłoszenie, sypiemy miejsca niebezpieczne, podjazdy, zjazdy, skrzyżowania. Natomiast jeżeli pan redaktor pyta o chodniki, to tak, też podjedziemy, posypiemy. Prosimy zgłaszać u nas wszystkie. Do wszystkich interwencji dojedziemy i usuniemy śliskość. Są miejsca, które powstają ciągle i w nagły sposób. Dzisiaj nie jest, jutro znowu trochę przymrozi, czy popuści woda. Prosimy zgłaszać takie sytuacje, będziemy posypywali i reagowali.

Radio 90: Można liczyć na szybką reakcję?

Przemysław Grycman: Można liczyć na szybką reakcję. Wiadomo, że cały Rybnik mamy do obsłużenia, natomiast zbieramy zgłoszenia i jeździmy. Wiadomo, że nie jeździmy tam i z powrotem tylko jak więcej się zbierze, wtedy jedziemy i kompleksowo załatwiamy.

Czekamy zatem na interwencję służb w Boguszowicach, jeżeli macie problemy piszcie do nas.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 czerwca 2023