Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

To będzie ekstremalny teatr. Sound of Gravity coraz bliżej. Mamy dla was specjalne zaproszenia

Facebook Twitter

Zbliża się ekstremalna impreza w PreZero Arena w Gliwicach, to Sound of Gravity. Dużo adrenaliny i ekstremalnych wrażeń. Posłuchajcie co tam się będzie działo! Specjalne zaproszenie dla słuchaczy Radia 90 mają Maciej Kiwak, zawodnik driftowy, spiker Sound of Gravity oraz Mikołaj "Zapsa" Tempka, profesjonalny zawodnik freestyle motocross.

Sound of Gravity
fot.facebook.com/SOUNDofGRAVITY

Sound of Gravity

Maciej Kiwak to zawodnik driftowy, spiker Sound of Gravity, specjalista dirt jumpingu i freestyle motocross. Rozmawiał z nim Mariusz Ryszka:

Maciej Kiwak: To będzie ekstremalny teatr. Mamy połączenie kilku dyscyplin sportowych, czyli mamy freestyle, motocross, motocykle skaczące, latające wręcz można powiedzieć na wysokości 10- 12 metrów i odległości ponad 20 metrów. Mamy rowery BMX, mamy rowery MTB, mamy świetnych zawodników i jeszcze także drifting, czyli Motor Sport. Będą na imprezie kilkuset konne samochody, którymi będzie się można przejechać w ramach Drift Taxi, czyli na fotelu pasażera, spróbować w ogóle tego czym jest drift. I mamy też zaplanowaną niespodziankę z samochodami wewnątrz areny także będzie się działo mnóstwo atrakcji.

Maciej Kiwak: Specjalne zaproszenie dla słuchaczy

Drodzy słuchacze, zapraszam Was serdecznie już 7 i 8 czerwca do PreZero Arena Gliwice na Sound of Gravity Ekstremalny Teatr. Mnóstwo emocji, mnóstwo adrenaliny, mnóstwo fajnych wrażeń i fajnych wspomnień. Bądźcie tam z nami, bo warto tam być.

Sound of Gravity już 8 czerwca w Gliwicach

Mikołaj „Zapsa” Tempka – profesjonalny zawodnik freestyle motocross, jeden z zawodników na pokazach Sound of Gravity. Rozmawiała z nim Martyna Wachtarczyk:

Mikołaj „Zapsa” Tempka: Odliczamy dni do festiwalu, jesteśmy gotowi… zwarci i gotowi. Szykujemy się na dobrą imprezkę. Gravity jest to wydarzenie sportów ekstremalnych freestyle, motocross, BMX, MTB, hulajnogi, rolki, wszystko, wszystko co jeździ, co skacze. Będzie do tego pirotechnika, muzyka, będzie dużo adrenaliny, będą emocje. Także zapraszam wszystkich, będzie na pewno fajne widowisko. Myślę, że każdemu się spodoba czy to młodszym uczestnikom, czy starszym. My zawodnicy damy z siebie wszystko, żeby pokazać się z jak najlepszej strony.

Słuchajcie Radia 90 w przyszłym tygodniu do zdobycia w naszym konkursie wejściówki na Sound of Gravity.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj