Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Spada tynk i szkło. Droga przy rozbieranej kamienicy ciągle zamknięta

Facebook Twitter

"Zawaliła się jedna ze ścian rozbieranej kamienicy przy ulicy Hallera w Rybniku". Takie informacje dotarły wczoraj (02.11.) wieczorem do rybnickich strażaków. Okazało się, że to nieprawda i nic poważnego się nie stało - co potwierdzili na miejscu ratownicy.

Przy ręcznej rozbiórce budynku, coś spadło na drogę, a zaniepokojony przechodzień wezwał pomoc. Droga została wieczorem zamknięta. Dziś (03.11.) rano ulica Hallera jest nadal nieprzejezdna. Na miejscu ma pojawić się rano inspektor nadzoru budowlanego, na podstawie jego oględzin zapadnie decyzja czy na ulicy zostanie przywrócony ruchu, czy nadal pozostanie zamknięta. O ustaleniach na pewno usłyszycie w wiadomościach radia 90.

Dodajmy, że rozbiórka obiektu trwa od kilkunastu dni. Nakaz wykonania prac wydano już 7 lat temu, ale ze względu na ogromne koszty rozpocząć je dopiero teraz nowy właściciel. Prace rozbiórkowe, które nie wymagały na razie zajęcia pasa drogowego, mają potrwać do końca roku.

Kierowcy przypominamy, jeżeli tylko możecie, omijacie o poranku to miejsce w samym centrum Rybnika. Z ronda u zbiegu ulic, Wodzisławska, Raciborska, Dworek, Hallera w tę ostatnią drogę na razie nie wjedziecie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj