Sparing JKH GKS-u z Zagłębiem Sosnowiec

Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie nie próżnują w świątecznej przerwie. Na ten czas zespół zaplanował dwa mecze kontrolne z Zagłębiem Sosnowiec.

Pierwszy już za nami, wczoraj (28.12.) oba zespoły zmierzyły się w Sosnowcu, a gospodarze wygrali spotkanie po serii rzutów karnych. W regulaminowym czasie gry był remis 2:2. Zagłębie prowadziło w pierwszej tercji już 2:0, ale kontaktową bramkę zdobył Radosław Nalewajka, w drugiej odsłonie meczu wyrównał Łotysz Antons Sinegubovs. Ponieważ więcej goli, mimo szans z obu stron już nie padło, o zwycięzcy decydowała seria rzutów karnych. Tu lepsi byli zagłębiacy wygrali je 2:1. Dodajmy, że w spotkaniu trener JKH GKS-u Robert Kalaber dał szansę gry wielu zawodnikom, którzy nie występują regularnie w rozgrywkach ligowych. Rewanżowe spotkanie dzisiaj (29.12.) na Jastorze. Początek o 17.00

Zagłębie Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie 3:2 k. (2:1, 0:1, 0:0 – 2:1 k)
1:0 Rzeszutko – Piotrowicz 0.47
2:0 Piotrowicz – Witecki 3.53
2:1 Nalewajka R. 7.59
2:2 Antons Sinegubovs 23.39
3:2 Michał Naróg (decydujący rzut karny)