Sparingowa wygrana rybnickich piłkarzy

Wczoraj (26.02.) Energetyk ROW zmierzył się z trzecioligowym Pniówkiem Pawłowice i wygrał 2:0. Gole dla ROW-u padły w drugiej części spotkania. W 65-tej minucie pierwsza bramkę zdobył Hubert Otręba, 5 minut później wynik ustalił wykorzystując rzut karny Mariusz Muszalik.

Była to trzecia wygrana w przedsezonowych sparingach rybnickich piłkarzy, w sobotę rozegrają ostatni przed inauguracją rundy wiosennej mecz. Ich przeciwnikiem będzie Raków Częstochowa.

Składy:
KS Energetyk ROW Rybnik: Skrzeszewski (46’ Bucek), Kochan (55’ Krotofil), Staniczek (55’ Jary), Kutarba (55’ Szary), Bałuszyński (55’ Płonka), Gródek (55’ Grolik), Popiela (65’ Muszalik), Kostecki (80’ Cisse), Mandrysz (55’ Otręba), Musiolik (65’ Vrto), Sobczak (65’ Feruga)

Pniówek Pawłowice: Podolak (46’ Huczała), Halama (68’ Słaby J.), Przybyła, Kukla (65’ Wilk), Wilk (46’ Oszek), Ciuberek, Goik, Benauer (60’ Stramski), Szczyrba (80’ Wojtków), Mazurek (46’ Kucharski), Zyzak (60’ Sobczak)(70’ Modler)