Sparingowe zwycięstwo piłkarzy ROW-u Rybnik

W minioną sobotę (18.02.) rybniczanie zmierzyli się z III-ligowym BKS-em Bielsko-Białą i wygrali 2:1. Rybniczanie przegrywali po pierwszej połowie meczu 0:1, jednak w drugiej do bramki gości trafili Sebastian Musiolik i Mariusz Muszalik, który wykorzystał rzut karny.

Piłkarzy ROW-u czeka jeszcze jedno sparingowe spotkanie, w najbliższą sobotę (25.02.) zmierzą się z Unią Turza Śląska. Runda wiosenna rozgrywek II ligi rusza w pierwszy marcowy weekend.

ROW 1964 Rybnik – BKS Bielsko-Biała 2:1 (0:1)

Skład ROW: Kajzer – Cichy, Jarabica, Bober, Gojny, Jaroszewski, Zganiacz, Jary, Budzik, Musiolik, Spratek oraz w drugiej połowie: Rosa, Janik, Balul, Koleczko, Muszalik, Siwek, Drozdowski i Gładkowski