Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Spektakl dla dzieci „Kraina Melodii” w Wodzisławskim Centrum Kultury

Facebook Twitter

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl dla dzieci pt. „Kraina melodii” w wykonaniu małych aktorów z Teatru Tańca Memento. Przedstawienie zostało zaplanowane na 13 czerwca, w niedzielę na godzinę 18:00.

Spektakl taneczny „Kraina Melodii” to zbiór bajek opowiadanych przez instrumenty, tańczony przez najmłodszych aktorów z Teatru Tańca Memento. Dzięki twórczości zespołu Pomelody, który tworzy bajki oraz dzięki wyobraźni i energii dzieci teatru z WCK stworzony został świat tańca, muzyki i bajek.

 Z nieukrywanym entuzjazmem czekamy na spotkanie z widzami. Po tak długiej przerwie od występów na scenie z publicznością cieszymy się, że będziemy mogli zaprezentować nasz najnowszy spektakl. Serdecznie zapraszamy na „Krainę melodii”

– mówi Małgorzata Karwot, reżyser spektaklu.

Teatr Tańca Memento

Teatr działa w Wodzisławskim Centrum Kultury od wielu lat. Grupa specjalizuje się w tańcu współczesnym, experimental z elementami street dance. Instruktorami są Małgorzata Karwot i Mateusz Soboszek. W spektaklu zatańczą: Nicola Bernat, Amelia Cudok, Lena Dzumyk, Lara Hosaniak, Oliwia Jordan, Wiktoria Jordan, Amelia Kudełka, Bianka Kudełka, Liliana Przybyszewska, Oliwia Reguła, Marcelina Smyczek, Hanna Sosna, Antonia Zagola.

Spektakle Teatru Tańca Memento to zawsze gwarancja pięknego widowiska, pełnego emocji, świetnej muzyki, tańca, światła i barw. Jestem przekonana, że tak będzie i tym razem. Gorąco zapraszam wszystkich do Wodzisławskiego Centrum Kultury

– mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor WCK.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj