Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Spektakularny pokaz świateł rozpocznie Music & Water Festival

Facebook Twitter

Na początek spektakularny pokaz świateł. W sobotę (27.08.) na rybnickim kąpielisku „Ruda” zainaugurowany zostanie Music&Water Festival. Magiczne, świetlno-laserowe widowisko rozpocznie się o godz. 21.00. Całości towarzyszyć będzie muzyka elektroniczna.

Tuż po pokazie, na plenerowej scenie kąpieliska wystąpi The Dumplings – polski duet muzyczny, laureat Fryderyka za najlepszy debiut roku. Sobotni, świetlno-muzyczny wieczór zakończy DJ DIO i jego sztandarowy Ibiza Project.

Sobotnia impreza, stanowiąca preludium do całodniowej, niedzielnej festiwalowej zabawy, to niepowtarzalna okazja do wieczornej wizyty na kąpielisku „Ruda”, które po zmierzchu robi szczególne wrażenie. Świetlno-laserowy pokaz, choć odbywający się w zupełnie innej scenerii, będzie pewnego rodzaju nawiązaniem do Festiwalu Światła, jaki mieliśmy okazję podziwiać przed dwoma laty na rybnickim deptaku.

Co ważne, pokaz światła na „Rudzie” dostępny będzie nie tylko dla posiadaczy karnetów na „Music&Water Festiwal” – wszyscy chętni uczestniczenia w imprezie mogą nabyć bilety na sobotni wieczór, w cenie 15 zł. Można je kupić w kasie Teatru Ziemi Rybnickiej, we wszystkich punktach sprzedaży sieci Eventim (m.in. Empik, Media Markt) i na Eventim.pl, a tuż przed imprezą również w kasie kąpieliska.

Pełny program festiwalu oraz ceny biletów na: TUTAJ  oraz TUTAJ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj