Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Społeczny projekt rybnickiej młodzieży. Droga do sukcesu [WIDEO]

Facebook Twitter

Mieli się spotkać na żywo, ale epidemia pokrzyżowała im plany. Mimo to, uczniowie II LO w Rybniku, zorganizowali w poniedziałek (22.06.) wirtualne spotkanie z osobami prowadzącymi biznes, na temat drogi do sukcesu.

fot.rawpixel/ pixabay.com

Spotkanie miało odbyć się pierwotnie w rybnickiej bibliotece, jednak pandemia nie pozwoliła na to. Od czego jednak jest internet i możliwość spotkań on-line. I tak też się stało. Wydarzenie było pokłosiem projektu społecznego odbywającego się w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii”.

Podczas całodziennego wirtualnego spotkania można było się dowiedzieć jak założyć swój biznes, na co zwracać uwagę, o czym pamiętać i co to znaczy być przedsiębiorczym. Można było się dowiedzieć również, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Na te inne pytania odpowiadała osoba zajmująca się rekrutacją pracowników oraz właściciele firm: szkoły językowej, klubu i firmy organizującej przeprowadzki. Jak się okazuje, podstawą jest dobry pomysł i chęć ciągłego rozwoju, a największym potencjałem zawsze są ludzie.

Zapis konferencji możecie zobaczyć poniżej:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj