Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Sportowe stadiony i hale w regionie znów bez kibiców

Facebook Twitter

Dziś (06.08.) Minister Zdrowia ogłosił ponowne wprowadzenie obostrzeń w 19 powiatach w kraju. Wśród nich są także te z naszego województwa i regionu. Co to oznacza dla kibiców?

Trybuny znów będą puste, a kibice podobnie jak na początku pandemii – nie będą mogli oglądać spotkań swoich drużyn. Zakaz wchodzi w życie od soboty (08.08.). Wielka szkoda, bo w najbliższych dniach zaplanowanych było kilka ciekawych imprez w regionie.

Właśnie w sobotę (08.08.) na stadionie w Wodzisławiu miało dojść do derbowego meczu na szczeblu IV ligi. Odra Centrum Wodzisław miała podejmować Odrę Wodzisław. Szczelnie miały się wypełnić trybuny.

Bez kibiców na stadionie zainaugurują także sezon ekstraligi piłkarki nożne TS ROW Rybnik, a co ciekawe klub sprzedał wszystkie wejściówki na ten mecz.

W niedzielę (09.08.) na stadionie w Niedobczycach „frelki” zmierzą się ze Śląskiem Wrocław.

Swoje dwa najbliższe mecze w przyszły tygodniu bez kibiców rozegrają także piłkarze trzecioligowego ROW-u Rybnik.

Z kibicami na trybunach odbędzie się natomiast jutrzejszy (07.08.) mecz żużlowców ROW-u Rybnik. Na stadionie przy ulicy Gliwickiej powalczą o punkty z drużyną z Grudziądza.

Tylko w 25%, a nie jak planowano w połowie wypełnią się natomiast trybuny hali w Jastrzębiu. Na przyszły piątek (14.08.) Jastrzębski Węgiel zaplanował prezentacje drużyny i mecz otwarcia sezonu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj