Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Spotkaj się Pawłem Piotrem Reszką w WCK

Facebook Twitter

To jedyna taka okazja, by znaleźć się w centrum reportażu wspólnie z dziennikarzem, finalistą prestiżowej nagrody Nike 2020. „Paweł ma zaskakujące tematy i świetnych bohaterów. Ma też talent, ale nie tylko reporterski. Otóż ma talent chirurga – jest chirurgiem mentalności” - tak mówi o nim Mariusz Szczygieł. Czy ma rację? Przekonajcie się sami.

fot.materiały prasowe WCK

 Paweł Piotr Reszka pojawi się w Wodzisławskim Centrum Kultury już w środę, 4 listopada o godzinie 19:00.

Wspomniane wydarzenie Wodzisławskie Centrum Kultury organizuje w partnerstwie z Biblioteką Śląską w Katowicach. Publiczność będzie mogła uczestniczyć w spotkaniu z autorem w ramach kolejnej odsłony wydarzenia „COOLturalny gość WCK” zarówno bezpośrednio, jak i za pośrednictwem transmisji online.

Tym razem proponujemy spotkanie autorskie z tegorocznym finalistą Nagrody Literackiej Nike, które z pewnością będzie rarytasem dla miłośników reportażu. Razem z Biblioteką Śląską dajemy możliwość kontaktu z jednym z najbardziej cenionych i utalentowanych polskich reporterów. Spotkanie odbędzie się z udziałem widowni i na żywo w internecie, co pozwoli na udział w nim szerokiej publiczności

– mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Obowiązują jednak bezpłatne wejściówki, jakie odebrać można w kasie WCK, która czynna jest na godzinę przed każdym wydarzeniem/seansem, zaś specjalnie dla seniorów – w każdy czwartek, między godziną 10:00 a 12:00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 czerwca 2023