Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Spotkaj się z pracownikiem ZUS-u online

Facebook Twitter

Twarzą w twarz z pracownikiem ZUS-u bez wychodzenia z domu. Od poniedziałku (26.10.) rybnicki oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych umożliwia kontakt mieszkańcom za pomocą wideokonferencji.

E-wizyty to rozwiązanie zwłaszcza dla tych osób, które chcą unikać miejsc publicznych w trosce o swoje zdrowie. Dzięki wideorozmowie klient może załatwić swoją sprawę z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. To nie tylko bezpieczne, ale i wygodne.

Aby można było odwiedzić ZUS online, wystarczy komputer lub smartfon z kamerką i mikrofonem. Klient wybiera dogodny dla siebie termin i godzinę na rozmowę przez internet. By zarezerwować e-wizytę trzeba wejść na stronę internetową ZUS-u, tam podać swoje dane i wybrać temat rozmowy, np. zasiłki, emerytury czy renty.

Dzień przed spotkaniem na podany numer telefonu osoba umawiająca się na wideorozmowę otrzyma SMS z przypomnieniem o niej, natomiast w dniu e-wizyty, na godzinę przed spotkaniem, otrzyma maila, w którym będzie link do rozmowy. Po wejściu na podany link o konkretnej godzinie nastąpi połączenie online z ekspertem ZUS.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 lipca 2022