Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Spotkaj się z teatrem. Śpiewająco, artystycznie i rodzinnie w WCK

Facebook Twitter

Baśń Słowian Zachodnich będzie tematem przewodnim „Rodzinnych spotkań z teatrem”, na które Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza w niedzielę, 27 lutego o godzinie 16.00. Tym razem publiczność będzie mogła zobaczyć program w wykonaniu aktorów z Domu Kultury w Rybniku – Boguszowicach „Śpiewająca Lipka - o dziewczynie i o królewiczu w krowiej skórze”.

Udźwiękowiona baśń, wiodąca przez odległe krainy, opowiada o wędrówce trzech sióstr, które poszukiwały uzdrawiającej wody dla swojego ojca. O tym, jak potoczyły się ich losy, można będzie przekonać się w ostatnią niedzielę miesiąca. Tej wyjątkowej historii towarzyszyć będą dźwięki instrumentów etnicznych i relaksacyjnych, takich jak misy, bębny, dzwonki, gongi, a jej zwieńczeniem będą warsztaty o tematyce przyrodniczej, pełne wrażeń dźwiękowych, tańca i dobrej zabawy.

Bilety dostępne są w kasie WCK oraz na stronie internetowej. Kasa WCK czynna jest na pół godziny przed planowanym seansem kinowym czy imprezą oraz w każdy czwartek w godzinach 10.00-12.00. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej (32 4554855).

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024