Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Spotkaj się ze świętym Mikołajem!

Facebook Twitter

Czekają na niego dzieci na całym świecie. Najmłodszych mieszkańców regionu Święty Mikołaj odwiedzi w sobotę (6.12.). W Wodzisławiu zaplanowano wiele atrakcji dla maluchów. W Wodzisławskim Centrum Kultury będzie muzycznie.

Święty Mikołaj wręczy każdemu dziecku słodki upominek. Czas oczekiwania miło upłynie przy premierowym spektaklu Teatru Moich Marzeń z Chorzowa. Będzie to premierowy musical „O małej syrence w niejednej piosence”.

O czym jest spektakl?

Kiedyś przyjdzie taki dzień, że spełni się Twój najpiękniejszy sen. Teraz nie wiesz jak i gdzie – to przesłanie zawarte w jednej z piosenek musicalu. To bajka, która pozwoli widzom przenieść się w bezgraniczną krainę fantazji.

Tym razem zawędrują oni wraz z bohaterami sztuki w głębiny oceanu. Poznają tam małą syrenkę Vivien, jej stanowczego ojca – króla Nefryta, zabawnego kraba Szachwarę oraz podstępną wiedźmę Zewlagę. Na brzegu wielkiej wody pojawi się także książę Edward, wypatrujący co dnia dziewczyny, która ocaliła mu życie podczas szalejącego sztormu, jego urocza mama – królowa Hortensja oraz niezastąpiony kucharz Fryc wraz z marynarzami.

Święty Mikołaj zawita do Wodzisławskiego Centrum Kultury w sobotę (6.12.) o 16.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj