Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Spotkanie Noworoczne w bibliotece: Zbigniew Czendlik i Michał Listkiewicz

Facebook Twitter

Co łączy najpopularniejszego proboszcza w Czechach z byłym prezesem PZPN? Niewątpliwie zamiłowanie do piłki nożnej i Czech. O wspólnych zainteresowaniach, wieloletniej przyjaźni i ciekawych anegdotach goście opowiedzą podczas noworocznego spotkania w raciborskiej bibliotece.

Ksiądz Zbigniew Czendlik

Polski ksiądz, którego pokochali Czesi! Przyjaźni się z wieloma ludźmi z show-biznesu i szybko zdobył w Czechach wielką popularność. Prowadzi w telewizji oraz w radio swój talk show. Lubi sport, najbardziej piłkę nożną, gra w golfa, czasami gra w tenisa lub jeździ na nartach.

Michał Listkiewicz

Przez wiele lat najważniejszy człowiek polskiej piłki nożnej, z powodu futbolu także wróg publiczny numer 1. Piłkarski sędzia, prezes PZPN, działacz UEFA i FIFA, również dziennikarz. Człowiek mocno doświadczony życiem, mistrz anegdot, bywalec salonów, gdzie jego drogi przecinały się z Kazimierzem Górskim, Diego Maradoną, Seppem Blatterem, Ireną Kwiatkowską, a nawet… jedną czarną owcą.

Jednym z tematów spotkania będzie niedawno wydana książka „LISTEK. Najciekawiej jest po końcowym gwizdku”, a także „Bóg nie jest automatem do kawy: Rozmowa z księdzem Zbigniewem Czendlikiem”.

Ilość miejsc ograniczona, na spotkanie obowiązują darmowe wejściówki, które można będzie odebrać od 10 stycznia w Bibliotece przy ul. Kasprowicza 12.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj