Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Sprawdź gdzie poszusujesz. Interaktywna mapa tras narciarskich

Facebook Twitter

Z opóźnieniem, bo spowodowanym ograniczeniami, ale w końcu ruszył sezon narciarski. W Beskidach zaroiło się od miłośników białego szaleństwa. Większość z nich ma swoje ulubione trasy narciarskie, ale ci, którzy nie wiedzą, na którą się zdecydować, pomóc ma mapa tras, którą opracowała Śląska Organizacja Turystyczna.

Warunki na stokach w całym regionie są znakomite. Śląska Organizacja Turystyczna przygotowała mapę tras i ośrodków narciarskich w formie online. Mapa dostarczy narciarzom informacji na temat warunków narciarskich w najbardziej popularnych ośrodkach. Z nią łatwo można znaleźć trasy właściwe dla naszych umiejętności, gdyż wyszukiwarka pozwala wyszukać trasy wg ich trudności oraz pokazać, jakie warunki panują na stokach.

Mapy dostępne są w dwóch wersjach – desktopowej i mobilnej. Mapy tras i ośrodków narciarskich opracowane zostały przez Śląską Organizację Turystyczną we współpracy z ośrodkami i gminami narciarskimi w województwa śląskim. Mapa dostarcza nie tylko podstawowych informacji na temat ośrodków i tras narciarskich w danej miejscowości, ale także długości tras, rodzaju wyciągu dostępnego na miejscu czy warunków narciarskich. Zestawienie tras i ośrodków w formie online to pierwsze takie rozwiązanie na skalę nie tylko regionalną, ale i ogólnopolską.

W województwie śląskim na narciarzy czekają znane w całej Polsce ośrodki narciarskie takie jak Wisła czy Szczyrk. Na terenie Beskidów i Śląska Cieszyńskiego działa także wiele mniejszych wyciągów. Już teraz informacje na temat bazy narciarskiej w regionie turyści znajdą w sieci pod jednym adresem.

Mapy narciarskie online dostępne są po linkiem: app.nmaps.pl/narty

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj