Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Sprawdź warunki na stokach w Beskidach

Facebook Twitter

Zima dopisuje! W Beskidach przybywa śniegu, w Radiu 90 na start ferii 2019 w Polsce, na miesiąc przed rozpoczęciem ferii w województwie śląskim, zachęcamy do wyjazdu na narty na stoki Wiślańskiego Skipassu. Karnety do wygrania już w przyszłym tygodniu w Radiu 90! Nie przegap!

Wiślański Skipass to ośrodki w Ustroniu i w Wiśle. TUTAJ znajdziesz informacje o aktualnych warunkach na stokach.

Przypomnijmy: Wiślański Skipass to zrzeszenie dwunastu ośrodków narciarskich z Wisły i Ustronia, które wprowadziły system wspólnej karty (SKIPASS). Dzięki temu miłośnicy zimowych atrakcji mogą korzystać z ponad 25 kilometrów świetnie utrzymanych tras o zróżnicowanej trudności, na najlepszych stokach Beskidów- wszystko to w ramach jednej, karty.

Nowość?

W sezonie zimowym 2018/2019 karnety skipass, które nie zostaną wykorzystane na stokach będą mogły zostać zrealizowane w Energylandii. Niewykorzystany na stokach karnet można wymienić na całodzienny bilet do Rodzinnego Parku Rozrywki w Zatorze.

Jak to działa?

W ramach jednego karnetu przysługuje 1 dzień zabawy w Energylandii. Prosimy pamiętać o tym, że niezależnie od ilości pozostałych do zrealizowania na karnecie Skipass dni możemy liczyć na jeden całodzienny bilet w Energylandii, który można zrealizować od 06.04.2019 do 19.06.2019 r. W akcji biorą udział posiadacze karnetów dostępnych w regularnej ofercie Wiślańskiego Skipassu, na których koncie pozostał minimum jeden dostępny do zrealizowania dzień.

Dotyczy to zarówno biletów dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Z promocji wyłączone są karnety jednodniowe, całosezonowe oraz zaproszenia specjalne. Szczegółowy regulamin akcji dostępny na www organizatora Wiślański Skipass.

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj