Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Stadion Śląski przygotowuje się do Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce

Facebook Twitter

Nie 19 i 20 czerwca, jak pierwotnie planowano, a już 29 i 30 maja 2021 roku odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce na Stadionie Śląskim. Podczas wydarzenia Polacy będą bronić tytułu drużynowego mistrza kontynentu, który zdobyli w Bydgoszczy w 2019!

www.facebook.com/StadionSlaski

Dwudniowe Drużynowe Mistrzostwa Europy to jedno z największych wydarzeń lekkoatletycznych, jakie odbędzie się w 2021 roku na Starym Kontynencie. W połowie listopada stowarzyszenie European Atletics podjęło decyzję, że pierwotnie organizowane przez Białoruś zawody zostały przekazane Polsce. Całość będzie mieć miejsce na Stadionie Śląskim – Narodowym Stadionie Lekkoatletycznym.

Podczas zawodów w „Kotle Czarownic”, jak potocznie określa się Stadion Śląski, zmierzy się osiem najlepszych europejskich reprezentacji lekkoatletycznych. To kolejna duża impreza po Mistrzostwach World Athletics Relays Silesia 2021, które 1 i 2 maja 2021 roku odbędą się na stadionie.

-podał Stadion Śląski. Więcej informacji o Drużynowych Mistrzostwach Europu w Lekkoatletyce wkrótce będzie można znaleźć na stronie internetowej Stadionu Śląskiego.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj