Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Stan zdrowia Krystiana Rempały nadal określany jako ciężki. Wszyscy wierzą jednak, że żużlowiec wygra ten wyścig

Facebook Twitter

Po niedzielnym karambolu na żużlowym torze w Rybniku wszyscy zadają sobie pytanie: czy poprawił się stan zdrowia Krystiana Rempały. Przypomnijmy, po zderzeniu motocykli zawodnikowi Unii spadł z głowy kask, niezabezpieczony żużlowiec z impetem uderzył w tor. Dlatego obrażenia, jakie odniósł okazały się bardzo poważne.

Krystian Rempała był operowany przez neurochirurgów w szpitalu w Jastrzębiu. Jego stan jest nadal ciężki, przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. Jak informuje na swojej stronie Unia Tarnów, do szpitala w Jastrzębiu dotarł wczoraj lekarz specjalista z Bydgoszczy, profesor Jan Talar. Odbyła się konsultacja medyczna, Krystian Rempała został zbadany i zdiagnozowany. Wybrano też specjalną metodę jaką teraz jego organizm będzie pobudzany.

Na rezultaty trzeba będzie jednak poczekać, nawet kilka tygodni. Jak twierdzą lekarze, najważniejsze, aby w najbliższych dniach nie wystąpiły komplikacje. Według nich na razie trudno mówić o rokowaniach. Wszyscy wierzą, że żużlowiec wygra ten najważniejszy w swoim życiu wyścig. W kościołach w Tarnowie, w Rybniku, a także w innych miastach w całym kraju są odprawiane msze w intencji jego zdrowia. Mocno ściskają także kciuki kibice żużla w całym kraju.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj