Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Stand-up comedy na schodach raciborskiej biblioteki

Facebook Twitter

Uwielbiany przez raciborzan Letni Teatr na Schodach powraca! Biblioteka zaprasza w najbliższą sobotę (1.08.) na monodram komediowy Teatru RAWA w stylu stand-up comedy pt. „Kobieta idealna”.

Dowcipnie o stereotypach, relacjach, miłości, seksie, dzieciach i gotowaniu. Z lekkością, klasą i aktorskim temperamentem. Kobieta idealna poradzi sobie z każdym domowym kryzysem. Jedną ręką ugotuje, drugą posprząta, trzecią naprawi, czwartą pogłaszcze, piątą zarobi, świat uratuje… itd… Zawsze uśmiechnięta. Zawsze tam, gdzie jej potrzebujemy. Zawsze piękna i pachnąca. Wymarzona nad kuflem piwa. Wykreowana w reklamach margaryn i proszków do prania. Czy jest tylko mitem wywołującym kobiece kompleksy?

Przekorny poradnik „Jak zostać Kobietą idealną” zaprezentuje w bibliotece trenerka personalna – Ilona. Teatralną rozrywkę na wysokim poziomie, gwarantuje śląska aktorka, Ewa Kubiak.


W celu zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego w trakcie spektaklu, organizatorzy przypominają o konieczności zakrywania ust i nosa przez uczestników wydarzenia, chyba że zostanie zachowana odległość nie mniej niż 2 m od innych osób.

Spektakl odbędzie się w sobotę 1 sierpnia o godz. 19.00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj