Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Step Up: All In wchodzi do kin! Zobacz zdjęcia i zwiastun!

Facebook Twitter

Bohaterowie najbardziej roztańczonej serii w historii kina powracają, by zmierzyć się o tytuł najlepszych na świecie. Stawką jest lukratywny kontrakt w najlepszym klubie Las Vegas.

Do rywalizacji we wnętrzach luksusowego hotelu Valhalla w Las Vegas przystąpią uwielbiani przez widzów uczestnicy wcześniejszych tanecznych turniejów: Sean (Ryan Guzman), Andie (Briana Evigan), Moose (Adam Sevani), Jenny Kido (Mari Koda), Eddy (Misha Gabriel), Camille (Alyson Stoner), Jason (Stephen 'tWitch’ Boss), Hair (Christohper Scott), Monster (Luis Rosado), Vladd (Chadd Smith) i bliźniaki Santiago (Martin Lombard i Facundo Lombard). Wszyscy oni sprawią, że parkiety Miasta Grzechu rozgrzeją się do czerwoności.

Zamienią Las Vegas w Miasto Zmysłów.

ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA Z FILMU – SŁUCHAJ

Reżyseria: Trish Sie

Obsada:

  • Izabella Miko („Kochaj i tańcz”, „Wygrane marzenia”)
  • Ryan Guzman („Step Up Revolution”)
  • Briana Evigan („Step Up 2”)
  • Alyson Stoner („Step Up – Taniec zmysłów”)
  • Adam Sevani („Step Up 2”, „Step Up 3D”)
  • Mari Koda („Step Up 2”, „Step Up 3D”)
  • Christopher Scott („Step Up 2”)
  • Luis Rosado („Step Up 2”)

Gatunek: muzyczny, romans
Produkcja: USA 2014
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

 

Tajna broń w Step Up: All In

Jamal Sims po raz kolejny sprawi, że scena w hotelu Valhalla wręcz zapłonie pod nogami tancerzy. Choreograf pracował przy wszystkich częściach „Step Up”.

Jamal jest wspólnym mianownikiem wszystkich części tanecznej serii. Podchodzi do każdej sekwencji z ciekawością i zawsze znajduje sposób, by znaleźć w niej coś świeżego – powiedział Adam Shankman, producent filmu.

Sims i jego współpracownicy, Christopher Scott (który pojawia się w filmie jako Hair) oraz Dondraico Johnson zgodnie podkreślają, że możliwość pracy z grupą tak fantastycznych tancerzy była dla nich ogromną inspiracją.

To prawdziwa drużyna gwiazd – podkreśla Sims. W wielkim finale występują najlepsi tancerze świata, w jednej tylko scenie przebiją wszystko to, co zrobili wcześniej! Na planie nie było żadnego „ego”, żadnego ja jestem ważniejszy – wszyscy ze sobą współpracowali – dodaje choreograf.

Inspiracją choreografów do finałowego numeru tanecznego była m.in. wycieczka do… hipermarketu budowlanego Home Depot.

Znaleźliśmy tam mnóstwo sprzętu, który nasi tancerze wykorzystują w wybuchowym finale All In – mówi Sims. To również w Home Depot powstał pomysł użycia żywiołów, ziemi, powietrza, ognia i wody – czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! – dodaje Sims.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj