Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Sto lat Młodej Parze! Czyli jak zorganizować ślub i wesele [WIDEO]

Facebook Twitter

Kwiaty, złoto, limuzyna, fotograf, sala, sukienka i garnitur a do tego zespół - i już można organizować wesele. Ci, którzy są dopiero przed tym wielkim wydarzeniem mogli obserwować i wybierać podczas piątych targów ślubnych, które zorganizowano w Wodzisławiu Śląskim.

Kilkadziesiąt firm zaprezentowało swoje usługi. Chętnych – przyszłych młodych par – też nie brakowało.

– Co roku jest coś innego, co roku też pojawiają się nowe trendy – mówi współorganizatorka wydarzenia Marzena Wróbel – Krzewina, która na targach prezentowała bukiety ślubne.

Złoto zawsze popularne w obrączkach, ale wracają stare wzory – mówi jubiler Mateusz Dziędziel.

3-4 lata, z takim wyprzedzeniem trzeba planować ślub, tak długo trzeba czekać na wolny termin w popularnych salach weselnych. Te, pięknie przyozdobione oferują nie tylko dobrą zabawę, atmosferę ale i smaczny poczęstunek.

– mówiła Jolanta Penkała właściciela jednej z sal weselnych.

A gdy już sobie powiemy to sakramentalne 'tak’, to warto te chwile uwiecznić. Do wyboru film na kilka kamer, z dronami a do tego sesje fotograficzne. Również i te, podczas miodowego miesiąca. Daleko od domu.

– mówił fotograf Aleksander Konieczny. Dla tych odważniejszych par, ale i fotografów – zlecenia specjalne. Fotografie z nocy poślubnej:

Ślub to też sukienka panny młodej. Do wyboru, do koloru chciałoby się rzec. Może z tym kolorem nie przesadzajmy bo ciągle biały, bądź z dodatkami. Róże, ale i czarne, też mogą być – przekonuje Iwona Rduch, właścicielka salonu ślubnego.

Nadchodzi jednak taki dzień, że mówimy sobie: dosyć! Dalej nie damy rady. Niech nam ktoś w przygotowaniach do tego ślubu pomoże! Pomocną dłoń wyciąga wówczas konsultant ślubny. Pomoże we wszystkim. No może oprócz znalezienia wybranki czy wybranka.

Doradzała Ewa Charles z agencji ślubnej w Mikołowie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj