Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Straż pożarna: Bez większych interwencji w regionie

Facebook Twitter

Po nocnych opadach śniegu w regionie bez większych utrudnień. Doszło do kilku stłuczek i kolizji. W niektórych miejscach trzeba usunąć niewielkie uszkodzenia po silnym wietrze.

fot. FB/ OSP Czyżowice

Jeszcze wczoraj (06.02.) przed 23:00, w Czyżowicach na ulicy Wodzisławskiej doszło do zdarzenia z udziałem 3 samochodów osobowych ( audi Q7, fiat panda, ford mondeo). Jeden z nich wpadł do rowu, niegroźnie poszkodowani zostali podróżujący w nim ojciec z dwójką dzieci. Pozostali uczestnicy wypadku wyszli z tego zdarzenia bez szwanku.

W Wodzisławiu Śląskim, dziś (07.02.) rano, po godzinie 9:00 strażacy zostali wezwani na ulicę Bukową, gdzie powalone drzewo całkowicie zatarasowało przejazd. Nikt w tym zdarzeniu nie został poszkodowany.

Kolejne interwencje strażaków dotyczyły Świerklan. Tam na ulicy Świerkowej uszkodzony został dach domu jednorodzinnego jednej z posesji. Na ulicy Powstańców natomiast zerwany został kabel. Na miejsce wezwano pogotowie energetyczne.

W Jastrzębiu- Zdroju natomiast naderwana została blacha pokrywająca dach bloku przy Krakowskiej. Uszkodzenie zabezpieczyli strażacy. W pozostałych miejscach w regionie noc minęła spokojnie.

fot. FB/ OSP Cieszyn Pastwiska

W Cieszynie natomiast strażacy w sobotnie przedpołudnie pompowali wodę z zalanej piwnicy bloku. Podczas remontu na ul. Macierzy Szkolnej została uszkodzona rura z wodą, co doprowadziło do zalania mieszkań i klatki schodowej.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj