Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Strażacy dziękują za głosy i… tańczą z radości [WIDEO]

Facebook Twitter

„Dziękujemy mieszkańcom Rybnika - jesteście wielcy!” Tymi słowami strażacy ochotnicy z Rybnika Niewiadomia dziękują za wsparcie w głosowaniu na ich projekt w budżecie obywatelskim Rybnika. Przypomnijmy, strażacy zebrali 6600 głosów, dzięki czemu spełni się ich marzenie – wybudują remizę strażacką.

W piątek (29.10.) poznaliśmy ostateczne wyniki głosowania w rybnickim budżecie obywatelskim. Walka o każdy głos była zacięta, projektów wiele, każdy ciekawy.

Dla mieszkańców Rybnika tym najważniejszym był pomysł zgłoszony przez strażaków z Niewiadomia. Oni sami już dziękują mieszkańcom za zaangażowanie:

W ubiegłym tygodniu prosiliśmy Was o oddawanie głosów na nasz projekt numer 8 „Pomóż nam pomagać Tobie – Budowa remizy strażackiej”. Dzięki Wam drodzy mieszkańcy udało się zebrać, aż 6600 głosów! – co było najlepszym wynikiem podczas głosowania w Budżecie Obywatelskim miasta Rybnika na 2022 rok. Chcemy z tego miejsca podziękować Wam wszystkim jak i każdemu z osobna – jest Was tak dużo, że nie chcielibyśmy nikogo pominąć…

Projekt przeszedł, a Wy zobaczcie na filmie, jak się z tego powodu cieszą strażacy!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 grudnia 2022