Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Strażacy z OSP dziękuję za głosy w Jastrzębskim Budżecie Obywatelskim

Facebook Twitter

"To efekt prac liderów wszystkich remiz OSP"- pisze do Radia 90 Szymon Klimczak, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Na projekt „Jastrzębscy strażacy ochotnicy razem dla bezpieczeństwa mieszkańców - zakup pojazdu dla ratowników, psów ratowniczych i potrąconych zwierząt wraz z zakupem umundurowania strażackiego niezbędnego do akcji ratowniczo-gaśniczych” głos oddało ponad 3100 mieszkańców.

Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu, która ściśle działa z remizami OSP

Strażacki projekt uzyskał najwięcej głosów podczas tegorocznego głosowania w Jastrzębskim Budżecie Obywatelskim. Koszt realizacji projektu wyniesie 600 tysięcy złotych.

Oprócz tego dwa mniejsze projekty sołeckie w Ruptawie-Cisówce oraz w Szerokiej również będą realizowane w 2023!

– cieszy się dh Szymon Klimczak.

Czuję dumę, że mieszkańcy wybierając w Jastrzębskim Budżecie Obywatelskim strażaków – wybierają miasto bezpieczne. Profesjonalne wyposażenie strażaków i remiz to domena nowoczesnego miasta i państwa! Życzyłbym sobie, żeby te mundury, sprzęt i wozy były tylko na ćwiczenia, ale wiem, że tak nie będzie. Dzięki tym narzędziom będziemy lepiej, bo skuteczniej ratować życie, zdrowie, mienie i środowisko naturalne w naszym mieście.

Autor projektu i prezes powiatowy ZOSP RP dziękuje mieszkańcom za oddany głos, strażakom OSP i PSP za ogrom zaangażowania:

Za zaufanie, że razem zawsze znaczy więcej niż w pojedynkę! Dziękuję też ludziom – nie będącym strażakami, którzy mieli przekonanie do projektu i również zbierali głosy na nasze zadanie. Kto wie, może ktoś nowy także dzięki temu wstąpi do naszych remiz… zapraszamy do służby!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj