Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Strażacy z Raciborza ze złotem Igrzysk Służb Mundurowych

Facebook Twitter

Strażacy z Raciborza: Mateusz Musioł i Mirosław Hyjek w mistrzowskiej drużynie siatkarzy. Kadra polskich strażaków ozłocona na Igrzyskach Służb Mundurowych.

Strażacy z Raciborza

Strażacy z Raciborza wrócili do Polski ze złotem. Reprezentacja polskich strażaków w siatkówce obroniła w Kanadzie złoty medal na Igrzyskach Służb Mundurowych. W drużynie zagrało dwóch mundurowych z Raciborza: Mateusz Musioł i Mirosław Hyjek.

Reprezentacja Polski Strażaków w Siatkówce do Kanady wyruszyła z jasno postawionym celem – obroną olimpijskiego złotego medalu wywalczonego w poprzedniej edycji igrzysk w Rotterdamie w standardowej odmianie siatkówki 6×6. Cel ten udało się osiągnąć wygrywając 3:2 po zaciętym i niezwykle emocjonującym finale ze strażakami z Republiki Czeskiej. Dodatkową konkurencją, w której wzięli udział nasi funkcjonariusze to siatkówka dwuosobowa na hali. W tej konkurencji naszym reprezentantom udało się wywalczyć brązowy medal.

Tegoroczne Igrzyska to już trzecia impreza tej rangi, w której udział wzięli funkcjonariusze raciborskiej komendy. W sumie w swoim dorobku obaj mają po 5 medali.

Czytaj także: 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024