Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Strefa czytania, turniej gier planszowych, zabawy plastyczne… Biblioteka w Cieszynie ruszyła po remoncie

Facebook Twitter

Do piątku (31.10.) biblioteka w Cieszynie zaprasza swoich czytelników do siebie, aby zobaczyli jak placówka wygląda po remoncie. Roboty kosztowały 2 miliony złotych, a ich efekt jest imponujący. Od dziś (29.10.), każdego popołudnia prowadzone będą wyjątkowe zajęcia dla najmłodszych.

W środę (29.10.) – Strefa czytania, do której zaproszeni są wszyscy miłośnicy dobrej lektury czytanej wspólnie, głośno i w doborowym towarzystwie. Ci, którzy zasmakują w takiej właśnie formie aktywności bibliotecznej, w ciągu roku szkolnego będą mogli brać udział w niebanalnych zajęciach literackich.

W czwartek (30.10.) – turniej gier planszowych pod hasłem „WyGrywamy”. Także w każdy piątek, po południu, podczas spotkań w bibliotece młodsi czytelnicy będą mogli toczyć zacięte boje o tytuł mistrza gier planszowych. Biblioteka w Cieszynie ma nowe gry, które chętnie będzie wypożyczać, mając nadzieję, iż w ten sposób zapewni rodzicom i dzieciom integrującą rodzinną rozrywkę.

W piątek (31.10.) w Cieszynie proponują najmłodszym czytelnikom zabawy plastyczne na „Stacji plastyka”, które także kontynuowane będą w ciągu całego roku.

Wszystkie zajęcia z okazji Dni Otwartych rozpoczynają się o 15.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj