Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Strefa Kibica w Jastrzębiu. W niedzielę można zobaczyć mecz Polaków

Facebook Twitter

Strefa Kibica w Jastrzębiu zacznie działać w najbliższą niedzielę, przy okazji pierwszego meczu Polaków na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej.

Fot. PGE Narodowy

Gdzie zobaczyć EURO? Strefa Kibica w Jastrzębiu

To już w ten weekend. W Jastrzębiu-Zdroju powstanie Strefa Kibica, by mieszkańcy mogli na dużym ekranie oglądać mecze nasze reprezentacji na rozpoczynających się w piątek (14.06.) Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej.

Strefa Kibica zostanie zorganizowana w hali Lodowiska „Jastor” przy al. Jana Pawła II 6a. Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej rozpoczynają się 14 czerwca w Monachium. W pierwszym meczu Niemcy – gospodarze spotkają się ze Szkocją. W turnieju wezmą udział 24 reprezentacje, w tym Polska. Strefa Kibica w hali lodowiska będzie dostępna na czas meczów Polska – Holandia 16 czerwca, Polska – Austria 21 czerwca, Polska – Francja 25 czerwca.

Strefa Kibica Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024 będzie uruchomiona na terenie hali Lodowiska JASTOR w dniach, w których rozgrywane będą mecze z udziałem Reprezentacji Polski, tzn. 16 czerwca od godziny 14.00 oraz w dniach 21 i 25 czerwca od godziny 17.00.W przypadku wyjścia z grupy naszej Reprezentacji działalność strefy będzie przedłużona.

Na terenie strefy będzie gastronomia oraz konkursy dla kibiców. Wstęp na strefę jest bezpłatny.

Miejsce: Hala Lodowiska „Jastor” przy al. Jana Pawła II 6a

Daty meczów:

  • 16 czerwca – od godz. 14:00
  • 21 czerwca – od godz. 17:00
  • 25 czerwca – od godz. 17:00

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024