Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Strefa kibica w Jastrzębiu-Zdroju

Facebook Twitter

Jastrzębie-Zdrój zaprasza do wspólnego kibicowania siatkarzom Jastrzębskiego Węgla. W sobotę (20.05.) w Turynie "pomarańczowi", świeżo upieczony mistrz Polski, zmierzą się w finale Ligi Mistrzów z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Strefa kibica w Jastrzębiu-Zdroju

Nie wszyscy wybiorą się na mecz do Włoch, ci którzy zostają w Jastrzębiu będą mogli wspólnie oglądać spotkanie w specjalnie przygotowanej dla nich strefie kibica. Zaprasza prezydent Jastrzębia-Zdroju, Anna Hetman:

Anna Hetman: Będziemy kibicować w Turynie, ale również tutaj w Jastrzębiu-Zdroju. Strefa kibica 20 maja pod halą widowiskowo-sportową. Będzie do dyspozycji duży telebim, będzie nagłośnienie. Mając nadzieję, że pogoda nam dopisze, to wszystko będzie na zewnątrz. Gdyby padał deszcz, strefę kibica przeniesiemy do środka. Będziemy kibicować dwóm polskim drużynom, więc wszystkich chętnych, którzy z Kędzierzyna zechcą kibicować swojej drużynie, mogą również przyjechać do Jastrzębia-Zdroju. Serdecznie zapraszamy. To czas, aby trzymać kciuki i kibicować naszym mistrzom.

Dodajmy, że wielka strefa kibica ruszy przed Halą Widowiskowo-Sportową w Jastrzębiu w sobotę o godzinie 17:00. O 20.30 zaczynie się spotkanie polskich zespołów o tytuł najlepszej klubowej drużyny na starym kontynencie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj