Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Strefa Kibica w Kuźni Raciborskiej zaprasza na decydujące mecze!

Facebook Twitter

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej wkraczają w decydującą fazę. Już w niedzielę (15.07.) poznamy najlepszy zespół mundialu w Rosji i choć naszym piłkarzom nie poszło dobrze, nadal emocjonujemy się rozgrywanymi spotkaniami.

Na decydujące mecze zaprasza Strefa Kibica przy ulicy Roberta Lewandowskiego w Kuźni Raciborskiej. Mówi koordynator do spraw sportu Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Kuźni Raciborskiej Jacek Gąska:

Cały czas mistrzostwa trwają. Jeśli chodzi o mecze to pokażemy teraz już tylko półfinały i finały. Byliśmy przygotowani na to, żeby pokazywać jak najwięcej meczy naszej drużyny, niestety jak poszło naszym zawodnikom na pewno każdy w Polsce wie. (…) Teraz zobaczymy, kto zdobędzie tytuł Mistrza Świata.

Co oferuje Strefa Kibica w Kuźni Raciborskiej?

Jest dużo miejsca, jest duży ekran. Miejsc przewidzieliśmy na prawie 1000 osób (…). Chcieliśmy dać mieszkańcom możliwość oglądania meczy na dużym telebimie, żeby poczuć tą atmosferę. Ja myślę, że te pierwsze dwa mecze, gdzie była szansa dla Polski, były oglądane w takiej rodzinnej atmosferze.

Na podobną atmosferę organizatorzy Strefy  Kibicaw Kuźni Raciborskiej liczą także podczas decydujących spotkań mundialu. Dzisiaj (10.07.) i jutro (11.07.) o godz. 20.00 półfinały. W sobotę (14.07.) mecz o trzecie miejsce, a w niedzielę finał!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj