Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Strumień: Chorzy urzędnicy, klienci proszeni o kontakt telefoniczny

Facebook Twitter

Zmiany w pracy urzędu miejskiego w Strumieniu. To kolejna miejscowość, która zaprzestaje bezpośredniej obsługi klientów. Wszystko przez potwierdzone przypadki koronawirusa wśród pracowników.

fot. Strumien.pl

Jak informuje miejski serwis internetowy –

Ze względu na stwierdzone zakażenia COVID-19 wśród pracowników Urzędu Miejskiego w Strumieniu obsługa klientów zostaje ograniczona wyłącznie do kontaktu telefonicznego, elektronicznego lub pocztowego.

W związku z dynamicznym wzrostem zachorowań na koronawirusa SARS-CoV-2, przewodniczący Rady Miejskiej w Strumieniu odwołał także najbliższą sesję rady. Była ona zaplanowana na wtorek 30 marca. Urząd Miejski w Strumieniu zostaje wyłączony z bezpośredniej obsługi klientów na razie do środy 1 kwietnia. Urzędnicy proszą o kontakt drogą pocztową, elektroniczną bądź telefonicznie.

W przypadku spraw niecierpiących zwłoki tj. zgłaszanie zgonów, spraw dotyczących ewidencji ludności i dowodów osobistych można dzwonić na bezpośredni telefon telefoniczny pod nr 33 8570 142 lub 33 8570 148, celem ustalenia wizyty.

Zmiany od soboty (27.03.) również w pracy rybnickiego magistratu. Wejście do budynku urzędu będzie możliwe tylko od strony ul. Miejskiej. Klienci będą mogli skorzystać z bezpośredniej obsługi tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym wizyty z pracownikiem danego wydziału czy biura urzędu. Wyjątek stanowi Referat Rejestracji Pojazdów Wydziału Komunikacji, gdzie obowiązuje bieżąca obsługa klientów oraz elektroniczna rezerwacja terminu. Telefoniczne umówienie wizyt nie dotyczy również spraw załatwianych w Urzędzie Stanu Cywilnego związanych z rejestracją zgonu.

Przypominamy, że zamknięty jest również Wydział Komunikacji cieszyńskiego starostwa.

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 lutego 2023