Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Studenci przyznali wyróżnienia swoim wykładowcom

Facebook Twitter

Mentor, Inicjator, Anioł Stróż, Kabareciarz, Artysta i Wirtuoz. W takich kategoriach nagrodzono wykładowców Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Wyróżnienia przyznali studenci. Oddano 400 głosów.

Nagrodzeni to wykładowcy z Wydziału Artystycznego oraz Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji. Na uroczystej gali otrzymali OskarUsie, wyjątkowe statuetki, zawsze wręczane w czasie Cieszynaliów, czyli święta studentów w Cieszynie.

W kategorii  Mentor OskarUSia otrzymała prof. Katarzyna Olbrycht.
„Mentor zaczyna się tam gdzie ktoś chce pytać i  słuchać. Więc bardzo serdecznie Państwu dziękuję, że chcecie pytać i słuchać” – przyznała nagrodzona.

Tytuł Inicjatora trafił do dr Szymona Godawy.
„Ta nagroda podnosi poprzeczkę wyżej, aby starać się jeszcze bardziej i wychodzić z coraz większą inicjatywą” – przyznał doceniony wykładowca.

W kategorii Anioł Stróż przyznano dwie statuetki. Laureatami zostali: dr Jolanta Skutnik oraz dr Remigiusz Kopoczek.
„Regularnie podpisujemy przedłużenia sesji. W ostatnim roku podpisałem ich zdecydowanie najwięcej. Mam nadzieję, że to nie stanie się tradycją” – z uśmiechem przyznał Remigiusz Kopoczek.

Tytułem Kabareciarza wyróżniony został mgr Zdzisław Ciuk. Laureat choć nie mógł osobiście odebrać statuetki przygotował dla studentów nagranie, w którym bardzo serdecznie dziękował za to wyróżnienie.

OskarUŚ kategorii Artysta trafił do dr Katarzyny Handzlik-Bąk.

Tytułem Wirtuoza nagrodzony został dr Karol Pyka.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 maja 2024