Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Stworzą własnoręcznie ozdoby. Warsztaty z wielkanocnym jajem w WCK

Facebook Twitter

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty artystyczne z cyklu „Tu i teraz”, dedykowane młodzieży i dorosłym. Trzygodzinne spotkanie, podczas którego uczestnicy własnoręcznie wykonają ozdobę wielkanocną, odbędzie się 9 kwietnia, w sobotę o godzinie 10.00.

fot.pixabay.com

To ciekawa i atrakcyjna propozycja twórczego spędzenia wolnego czasu w gronie miłośników rękodzieła, a także sposobność do wykonania wielkanocnego jaja na nadchodzące święta. O inspirujący przebieg spotkania zadba Anna Szlaga-Kiełbasa – prowadząca zajęcia na kierunku florystyka i bukieciarstwo w wodzisławskim oddziale TEB Edukacja.

Organizator zapewnia niezbędne materiały i narzędzia do wykonania pracy (m.in. gips, tkanina tetrowa, balony, klej, materiały dekoracyjne) oraz fachową pomoc, a własnoręcznie wykonana ozdoba będzie mogła posłużyć jako doniczka na kwiaty lub będzie piękną dekoracją wielkanocnego stołu.

Zapisy na zajęcia przyjmowane są do 6 kwietnia pod adresem:

piak@wck.wodzislaw.pl

Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 15 lipca 2024