SWD na 4., TS ROW na 9. miejscu MP w Futsalu U18

Piłkarki nożne SWD Wodzisław Śląski blisko podium Mistrzostw Polski do lat 18. w futsalu. Na rozgrywanym w Ciechanowie turnieju, wodzisławianki zajęły bardzo dobre czwarte miejsce.

Piłkarki nożne SWD Wodzisław Śląski blisko podium Mistrzostw Polski do lat 18. w futsalu. Na rozgrywanym w Ciechanowie turnieju, wodzisławianki zajęły bardzo dobre czwarte miejsce. W meczach grupowych pokonały między innymi mistrza Polski sprzed dwóch lat, faworyta grupy, Wandę Kraków 5:3. W ćwierćfinale po karnych zwyciężyły 2:1 z wicemistrzem Tarnovią Tarnów, w półfinale uległy 0:1 późniejszemu mistrzowi Rekordowi Bielsko-Biała a mecz o brąz przegrały (1:2) z zespołem z Tczewa. Najlepszą bramkarką turnieju została wybrana zawodniczka SWD, Alicja Bzowska. Dodajmy, że drugi nasz zespół na mistrzostwach, TS ROW Rybnik zajął 9. miejsce. W sobotę 21 grudnia w Rybniku rozegrany zostanie turniej półfinałowy mistrzostw Polski w futsalu kobiet do lat 16., a w marcu Rybnik będzie gospodarzem finału mistrzostw Polski do lat 14..