Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Świątecznie w Focus Park w Rybniku

Facebook Twitter

W najbliższy weekend będzie można poczuć bożonarodzeniowy klimat dzięki kiermaszowi oraz Koncertowi Kolęd i Pastorałek. Już od piątku (16.12.) okazja, by zdobyć wyjątkowe, oryginale prezenty pod choinkę dla najbliższych.

W grudniowy weekend po raz kolejny nadarzy się okazja, by poczuć ducha Świąt Bożego Narodzenia w galerii Focus Park. A ponieważ ten okres jest czasem dzielenia się – prócz zakupów będzie można zrobić także coś dobrego dla najbardziej potrzebujących. Od piątku (16.12.) do niedzieli (18.12.) tradycyjnie już na terenie galerii zostanie zorganizowany Kiermasz Bożonarodzeniowy. Wydarzenie uświetni również Koncert Kolęd.

Parter galerii Focus Park zostanie zamieniony w przestrzeń z licznymi rękodziełami tworzonymi przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej. Kupując stroik, witraż, figurkę czy ozdobę choinkową klienci nie tylko zaopatrzą się w dekoracje budujące świąteczny klimat, ale też wesprą szczytną inicjatywę. Dochody ze sprzedaży przedmiotów zostaną przekazane stowarzyszeniom pełniącym misję na rzecz osób z niepełnosprawnościami bądź nieuleczalnie chorych. W tym roku beneficjentami (i jednocześnie wystawcami wyjątkowych ozdób) będą: Warsztaty Terapii Zajęciowej „Przystań” , Warsztaty Terapii Zajęciowej „Latarnia”, Warsztaty Terapii Zajęciowej „Czerwionka”, Stowarzyszenie Przyjaciół i Wychowanków Zespołu Szkół nr 6 w Rybniku, Stowarzyszenie pod Wieżą a także Rybnickie Niemedyczne Hospicjum Domowe im. św. Rafała Kalinowskiego.

Prawdziwie świąteczną atmosferę zagwarantują również wykonawcy Koncertu Kolęd, który odbędzie się w niedzielę (18.12.) o godzinie 16:00. Wykonawcami będą wychowankowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Rybniku.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj