Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Święta w stylu EKO. Raciborska biblioteka zaprasza na warsztaty dla całej rodziny!

Facebook Twitter

Święta Bożego Narodzenia to nieraz nerwowa gonitwa i mnóstwo niepotrzebnego plastiku. W tym roku spędź czas w rodzinnym gronie, tworząc ekologiczne ozdoby świątecznych. 29 listopada o 16.30 w raciborskiej bibliotece odbędą się warsztaty „Święta w stylu EKO”.

fot.mat.prasowe

Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne to nie tylko ekologiczna alternatywa dla tych kupionych w sklepie. Pachnące zawieszki, świeczniki ozdobione gałązkami i świece z wosku pszczelego wniosą do każdego domu atmosferę oczekiwania na Boże Narodzenie. Warsztaty są przeznaczone dla rodziców/opiekunów z dziećmi.

fot.mat.prasowe

Warsztaty poprowadzi Anna Jaklewicz, podróżniczka, archeolog, antropolog i autorka książek podróżniczych. Zaangażowana w działalność ekologiczną i ruch zero waste, jest organizatorką akcji „Książka za worek śmieci” w której dbałość o planetę idzie w parze z miłością do książek.

Anna Jaklewicz , fot.mat.prasowe

Obowiązują wcześniejsze zapisy – telefonicznie pod nr tel. 515 276 612 lub osobiście w Wypożyczalni Głównej biblioteki przy ul. Kasprowicza 12. Zapisy przyjmowane do wyczerpania miejsc!

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 marca 2023