Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Świetna zabawa i wyzwanie połączone z adrenaliną! Wciąż można zgłosić się do wyścigów e-bike’ów w Brennej

Facebook Twitter

To zawody dla każdego, kto lubi wyzwania i dobrą zabawę! Wciąż można zgłosić się do wyścigów e-bike'ów w Brennej. Przypomnijmy: impreza planowana jest na 11 września. Trasa wyścigu jest wymagająca, ale też bardzo ciekawa.

fot. FB/Czarnota Sport Centrum

W trasę wyścigu rowerowego zamieni się stok Starego Gronia:

Grzegorz Czarnota: Impreza jest adresowana do wszystkich miłośników e-bike’ów, do ludzi, którzy chcą się sprawdzić na trasie przygotowanej typowo pod e-bike. Ponieważ są tam dosyć strome podjazdy i zjazdy. Rower elektryczny nam ułatwia jazdę, tą trasą musimy sobie ją utrudnić. Zachęcamy wszystkich miłośników, bardziej wytrawnych kolarzy i mniej wytrawnych do uczestnictwa, żeby się spróbować, żeby się fajnie pobawić. Pierwsze tego typu zawody organizujemy w Brennej. Mamy nadzieję, że będą one co roku powtarzane. Zapraszamy wszystkich.

Zaprasza Grzegorz Czarnota, organizator wyścigów e-bike’ów w Brennej. W ramach ReVolt Brenna Electric Mountain Terrain Bike trzeba będzie pokonać 4-5 pętli wyznaczonej trasy, każda o długości około 4 kilometrów, w jak najkrótszym czasie.

Grzegorz Czarnota: Przede wszystkim chodzi o zabawę, o spróbowanie się z innymi uczestnikami. Wiadomo, że każdy sportowiec, miłośnik sportu ma jakiś zapał sportowy i chce w rywalizacji się sprawdzić. Tu mamy szansę, żeby się spróbować, żeby zobaczyć, jak nasz sprzęt jest sprawny, jak my jesteśmy sprawni przede wszystkim. I oczywiście bezpiecznie zakończyć zasady.

Zawody zostaną rozegrane w kilku klasach, zarówno dla zawodników bez licencji, jak i dla tych, którzy mają licencję kategorii Junior, Orlik, Elita i Masters lub kategorii kobiecych Junior, Orlik, Elita i Masters. Ważne, by mieć ukończone 16 lat.

Harmonogram zawodów: 8:00 – 10:00 – odbiór pakietów startowych (przed sceną Amfiteatru)
8:00 – 10:00 – oficjalne treningi na trasie zawodów
10:30 – odprawa techniczna z zawodnikami
11:00 – start zawodów (start/meta – stok Starego Gronia)
12:30 – dekoracja zawodników (scena Amfiteatru)
13:00 – zakończenie zawodów
Kategorie:
kategoria OPEN Mężczyzn (16 lat i więcej)
kategoria OPEN Kobiet (16 lat i więcej)
Trasa: stok Starego Gronia w Brennej Centrum – ul. Sportowa 4, 43-438 Brenna. Biuro Zawodów, dekoracja zawodników: Amfiteatr w Parku Turystyki w Brennej, ul. Malinowa 2b.

Jak się zapisać?
Zgłoszenia są przyjmowane drogą elektroniczną do 7 września, można zapisać się TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj