Święto Niezapominajki w Rybniku. W niedzielę w Niewiadomiu wystąpi Cleo
Rybnik zaprasza na „Święto Niezapominajki z Cleo”. Będą warsztaty, wystawy, sadzenie niezapominajek, zwiedzanie kopalni oraz, na zakończenie, koncert Cleo! Impreza rozpocznie się o godz. 16.00 na Zabytkowej Kopalni Ignacy. Sprawdź jakie atrakcje przygotowano.

W ramach „Święta Niezapominajki z Cleo” Rybnik planuje:
- plenerową wystawę, przygotowaną przez Nadleśnictwo w Radomiu pt. „Nie zapomnij Niezapominajki. Święto Polskiej Niezapominajki na kartach leśnej historii”
- sadzenie niezapominajek na terenie kopalni
- warsztaty niezabudkowe, czyli kolorowanki oraz wyklejanki, tworzenie medalioników z niezapominajkami zatopionymi w żywicy oraz malowanie płóciennych worków motywami niebieskich kwiatków
- od godz. 19.00 koncert Cleo – laureatki dwóch Superjedynek i dwóch nagród Eska Music Awards, zdobywczyni statuetek na festiwalach TOPtrendy, Lato Zet i Dwójki oraz Polsat SuperHit Festiwal
- zwiedzanie Zabytkowej Kopalni Ignacy
Koncert, warsztaty oraz zwiedzanie wystawy za darmo!
W tym dniu, wraz z Fundacją Dzieciom „Zdążyć z pomocą” organizatorzy będą prosić o pomoc finansową na rehabilitację Maksa Podlejskiego. Od kilku lat Maks, jest obecny na rybnickich imprezach, w trakcie których organizatorzy liczą na wsparcie ze strony odwiedzających.
Czytaj także: