Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Święto Trzech Braci w Cieszynie: uważajcie na zmiany na drogach i wprowadzane objazdy

Facebook Twitter

Przed nami Święto Trzech Braci w Cieszynie. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu w mieście. Inaczej jeździmy aż do poniedziałku (17.06.).

Święto Trzech Braci w Cieszynie

Święto Trzech Braci w Cieszynie

W nocy z 12 na 13 czerwca (środa/czwartek) nastąpiło zamknięcie ruchu samochodowego na Starym Targu. Obowiązuje  całkowity zakaz parkowania oraz ruchu samochodów aż do zakończenia imprezy i uprzątnięcia terenu w poniedziałek (17.06.). Osoby z wykupionym abonamentem postojowym rocznym i miesięcznym mogą w tym okresie parkować na innych ulicach, bez poniesienia żadnych konsekwencji. W piątek i sobotę (w godz. 15:00-23:59) wyłączone z ruchu będą: ul. Matejki, Rynek oraz fragment ulicy Menniczej (od Rynku do ul. Olszaka). Ruch pojazdów zostanie ograniczony tylko do mieszkańców i zaopatrzenia. Lepiej nie nie parkować pojazdów wzdłuż ul. Matejki, radzą organizatorzy. Ponadto w piątek między 16:30 a 17:00 na czas przemarszu korowodu zostanie całkowicie zamknięta ul. Mennicza, ul. Głęboka i fragment ulicy Zamkowej do Mostu Przyjaźni.

Objazdy:

Objazd do ul. Menniczej będzie prowadzony ulicami: Kochanowskiego – Limanowskiego – Ratuszowa – plac Dominikański – Olszaka. Ponadto 14 czerwca (piątek) w godz. 16:30-17:00 na czas przemarszu korowodu zostanie całkowicie zamknięta ul. Mennicza, ul. Głęboka i fragment ulicy Zamkowej do Mostu Przyjaźni.

Ponadto informujemy, że w dniach 14.06 – 16.06. w godzinach 10:00 – 22:00 będzie udostępniony parking na terenie Miejskiego Zarządu Dróg w Cieszynie przy ul. Liburnia 4.

ŚWIĘTO TRZECH BRACI W CIESZYNIE – PROGRAM 

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024