Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Święto Wodzisławia już w ten weekend. Niedziela z Radiem 90

Facebook Twitter

To dobry czas, by kupić bilet na zbliżające się 50. Dni Wodzisławia Śląskiego. Imprezy w mieście stratują już w piątek (7.06.) w Rodzinnym Parku Rozrywki Trzy Wzgórza. W sobotę i niedzielę już na stadionie przy Bogumińskiej i tu wstęp jest płatny- 2 złote.

Do uczestnictwa w imprezie zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury:

Taki bilet z pamiątkową opaską materiałową, taką identyfikacyjną na rękę, ważną przez dwa dni koncertowe 8 i 9 czerwca można już kupić w Wodzisławskim Centrum Kultury, w Rodzinnym Parku Rozrywki Trzy Wzgórza i w siedzibie MOSiR-u przy ulicy Bogumińskiej. Zachęcam serdecznie, żeby już teraz kupować te bilety dlatego, żeby uniknąć hipotetycznej, aczkolwiek prawdopodobnej sytuacji, że będziemy musieli stać w kolejkach. Zupełnie to jest niepotrzebne. Wystarczy wcześniej za 2 złote, za dwa dni koncertowe i będzie spokój przy wejściu na imprezę.

W dni koncertów na stadionie czynnych będzie 5 kas biletowych:

Już w piątek będzie można kupić bilety na stadionie, tam jeszcze wejście nie będzie płatne, ale już będzie można korzystać z atrakcji związanych z wesołym miasteczkiem, z karuzelami, natomiast 8 i 9 czerwca 9 (w sobotę i w niedzielę) ruszamy z kasami od godz. 10:00. W sobotę sprzedajemy bilety do 22:00, a w niedzielę do 21:00. Bedzie też specjalnie dedykowana kasa z terminalem płatniczym dla transakcji bezgotówkowych. Będziemy przygotowani również na takie sytuacje, także zachęcam serdecznie, albo wcześniej w dniu imprezy, albo już w ogóle w przeddzień, na kilka dni przed imprezą, zaopatrzyć się w pamiątkowe opaski, kupić bilet, abyśmy mogli spokojnie wejść na imprezę.

Kogo w tym roku będzie można usłyszeć w ramach 50. Dni Wodzisławia?

Na Trzech Wzgórzach będzie miało miejsce oficjalne otwarcie Dni Miasta, tam też będzie wiele atrakcji przede wszystkim dla rodzin, dla dzieci. Ten dzień zakończymy fajnym, atrakcyjnym koncertem Sióstr Wajs i Stonogi dla dzieci oraz koncertem Jose Torresa i Leszka Cichońskiego, który zakończy się atrakcyjną, fajną, salsoteką. Ten dzień oczywiście będzie bezpłatny na Trzech Wzgórzach, natomiast w sobotę i w niedzielę przenosimy się na wodzisławski stadion. W sobotę wystąpi wodzisławska grupa Walfad, po niej Cleo, Mrozu i Kult z Kazikiem Staszewskim, natomiast w niedzielę wystąpi Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa, Dj Sofi, Michał Szczygieł, no i znana grupa Kombii.

Niedziela to dzień z Radiem 90! Dodajmy, że do wejścia na stadion przez dwa dni upoważniać będą opaski, które należy zapiąć na ręce i nie ściągać aż do zakończenia Dni Miasta. Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo. Dzieci do 12. roku życia dostaną jeszcze jedną opaskę, z miejscem na numer telefonu do opiekunów.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj