Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Świętuj 20 urodziny Radia 90 razem z nami!

Facebook Twitter

Wielka urodzinowa feta, ogrrromny i pyszny tort, mnóstwo niespodzianek, nagród, konkursów, atrakcji i oczywiście Muzyka Wybrana Dla Ciebie! Nie może Cię zabraknąć! Czekamy na Ciebie!!!

Wspaniały jubileusz Radia 90 to także święto naszych słuchaczy! Dlatego zapraszamy Was na nasze urodziny :)

Poniedziałek, wczesny świt, godzina 6.00 rano… POBUDKA!!! Damsko-męski skład sprawi, że ten poranek zapamiętasz na długo! Nie zaśpij, bo przegapisz niepowtarzalny klimat urodzinowego poranka w Radiu 90! Ona, dynamiczna i perfekcyjna. On, kreatywny mistrz ciętej riposty. Koedukacyjny poranek w Radiu 90 nastroi Cię wyjątkowo pozytywnie!

Małgorzata Kmieciak i Mariusz Ryszka zaproszą Was między innymi do odwiedzenia naszego serwisu internetowego, gdzie odbędzie się wielka i długo oczekiwana premiera teledysku do piosenki nagranej przez radiowców. Podamy wyniki Plebiscytu 20-lecia i zaprezentujemy Wam małą podróż w czasie! A to jeszcze nie wszystko!

Kiedy już na dobre rozbudzeni zechcecie poczuć smak Radia 90 „od kuchni” odwiedźcie nasze plenerowe studio na rybnickim rynku – zaczynamy o godzinie 12.00. Tam będziecie mogli spotkać naszego uroczego, błyskotliwego, pozytywnego Leszka Otawę. Zasmakujecie magii radia i sami poczujecie się jak radiowcy! Chcecie usłyszeć się w Radiu 90? Monika Sokołowska i Arkadiusz Żabka chętnie z Wami porozmawiają i poczęstują przepysznym tortem.

Wszystko, co będzie się działo na rybnickim rynku na bieżąco zobaczycie i usłyszycie na Radio90.pl i fanpage Radia 90 o co już z pewnością zadba Monika Turoń.

Ogłosimy także wyniki konkursu fotograficznego 20 lat z Radiem 90. Rozdamy Wam mnóstwo prezentów, baloników, przygotowaliśmy niespodzianki i dużo wyjątkowej muzyki.

Wprowadzonych w imprezowe nastroje Leon przekaże Was w ręce Łukasza Jakubczyka. Specjalista od show biznesu, wesoły i pogodny, znany też jako Kuba, sprawi, że Wasze nogi same będą się rwać do tańca. Przygotujcie naprawdę mocne głośniki, bo będzie się działo. Nie zabraknie wielkich hitów i szalonych muzycznych niespodzianek.

I oczywiście, co niezwykle ważne, co godzinę w Radiu 90 będą się pojawiać również najnowsze wiadomości z kraju, świata i regionu, które będą dla Was prezentować niezawodni, zawsze najlepiej poinformowani Joanna Mielimonka i Robert Krzyżaniak. Ale o każdej pełnej będziemy przypominać także – często zabawne, zaskakujące, a nieraz i szokujące – wiadomości z regionu z minionych 20 lat! Będzie się działo!!!

O wszystkim na bieżąco będziemy pisać w dziale 20 lat.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj