Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Sylwester 2020. Bawcie się z Radiem 90 i Chatą Staropolską. Będzie pysznie

Facebook Twitter

To będą magiczne sylwestrowe chwile. Radio 90 i nasi przyjaciele z Chaty Staropolskiej przygotują niespodziankę dla słuchaczy. W czwartek 31 grudnia już od rana, gramy imprezowo i zachęcamy do przesyłania życzeń. Te szczególnie oryginalne, wzruszające czy zabawne, zostaną nagrodzone przysmakami od szefa kuchni Chaty Staropolskiej w Mszanie.

Będziemy z Wami już od samego rana, tak by ten Sylwester, nawet jeśli będziecie w pracy, minął Wam i Nam wyjątkowo!

Najlepsze sety do tańca do białego rana

Z każdą godziną podkręcać będziemy tempo, tak, by już od 18.00 swoje najlepsze sety zagrał dla Was GROMEE, najbardziej znany polski didżej. Od 19.00 do 20.00 rozgrzewać wszystkich będzie DJ Martinez, a o 20.00 rozpoczynamy radiowy maraton taneczny ze zmiksowaną muzyką. Zaprasza Łukasz Jakubczyk, to będzie mistrz sylwestrowej ceremonii.

Bawcie się z nami!

Zapraszamy wszystkich do tańca z Radiem 90, ale także do wspólnej aktywnej zabawy. Mamy dla Was dwie okazje, aby zdobyć wyśmienite jedzenie, prosto z kuchni Chaty Staropolskiej w Mszanie. Każdy kto zadzwoni do Radia 90 na numer telefonu 32 423 23 23 w Sylwestra będzie miał szansę zdobyć zestawy przysmaków.

Pierwsza tura w Sylwestra już przedpołudniem

Zadzwoń do Radia 90 i powiedz nam jak się szykujesz do domówki z Radiem 90, z kim Sylwestra spędzisz i kogo pozdrawiasz! Jeszcze tego wieczoru dowieziemy Wam zestawy dla pięciu osób… Wszystko zgodnie z przepisami:)

Druga tura w Sylwestra przed północą

Każdy kto zadzwoni do Radia 90 na numer telefonu 32 423 23 23 pomiędzy 20.00 a 24.00 będzie miał szansę zdobyć zestaw obiadowy dla 5 osób! Wspólnie z restauracją Chata Staropolska dostarczymy je do domu wybranego słuchacza. Obiady przyjadą do Was w Nowy Rok.

Radio 90: 32 423 23 23

Dzwońcie i składajcie życzenie, przesyłajcie noworoczne pozdrowienia. Liczymy na pozdrowienia zabawne, może wzruszające, szczere, im bardziej oryginalne i wyjątkowe, z tym większą szansą na wygraną. To będzie wyjątkowy Sylwester z Radiem 90 i Restauracjami Staropolskimi!

Magiczne sylwestrowe chwile z Restauracjami Staropolskimi!

pozostałe lokale:

  • Karczma Staropolska, ul. Żorska 33, Świerklany
  • Staropolskie Smaki, ul. Wyszyńskiego 50, Wodzisław Śląski

Jesteśmy otwarci siedem dni w tygodniu, od 7:00 do 21:00.

Zobaczcie ich ofertę na Sylwestra:

A na zachętę może coś takiego?

Słuchaj Radia 90, na naszej antenie im bliżej Sylwestra, tym będzie bardziej smacznie!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 grudnia 2022