Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Sypie i mrozi. Cieszyńska policja apeluje!

Facebook Twitter

Kierowcy, uważajcie na drogach! To wieczorny apel policji. O ostrożność proszą przede wszystkim cieszyńscy stróże prawa.

Wieczorem do naszej redakcji wiadomość przysłał rzecznik prasowy cieszyńskiej policji, Krzysztof Pawlik –

za państwa pośrednictwem proszę poinformować kierowców pojazdów ciężarowych, że w związku z opadami śniegu obecnie (10 lutego godzina 21.30) na większości dróg na terenie powiatu są spore utrudnienia w ruchu. Apelujemy, żeby kierowcy tych pojazdów korzystali z głównie z dróg krajowych, omijali drogi niższej kategorii.

Problemy są przede wszystkim w Cieszynie w rejonie ulicy Katowickiej i dwóch rond tuż przy wjeździe do miasta. Z tej drogi często korzystają ciężkie zestawy, jadące od strony Pawłowic w kierunku granicy. Radzimy jechać przez Skoczów droga krajową 81 i dalej w stronę Cieszyna droga ekspresową S52.

Meteorolodzy przewidują, że śnieg może padać przez całą noc. Najbliższe godziny to również tęgi mróz, miejscami temperatura może spać do -15 stopni Celsjusza.

W Cieszynie i okolicach doszło wieczorem do kilku kolizji. Na ul. Katowickiej, na wysokości szkoły na Pastwiskach – samochód osobowy uderzył w drzewo.

 

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 15 maja 2021