Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Sytuacja na drogach w regionie o poranku [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Ślisko o poranku na drogach, w nocy spadło kolejnych klika, miejscami w rejonach górskich kilkanaście centymetrów śniegu. Trudno jeździ się po drogach gminy Istebna, ale problemy są także na drodze wojewódzkiej numer 932 na odcinku pomiędzy Marklowicami a Świerklanami to powiat wodzisławski.

Już wczoraj (13.01.) trudności z podjazdem pod wzniesienia miały tam w kilku miejscach pojazdy ciężarowe, droga ta według kierowców jest słabo odśnieżona. Problemy były dziś rano także w Raszczycach na Raciborskiej.

Zdarzeń drogowych jest na szczęście niewiele. Wczoraj w Skoczowie i Kończycach Wielkich miały miejsce dwa wypadki, dwie osoby zostały poszkodowane. Teraz ratownicy ponownie są w drugiej z tych miejscowości, gdzie miało miejsce kolejne zdarzenie drogowe. Do jednej kolizji doszło w Wodzisławiu oraz w Jastrzębiu gdzie na Pszczyńskiej zderzyły się dwie osobówki i ciężarówka. Nikt nie ucierpiał.

Raz jeszcze apelujemy za policją do kierowców o ostrożność na drogach.

Wcześniej pisaliśmy:

W regionie nadal sypie śnieg. Po wczorajszej chwilowej poprawie sytuacji na drogach, dziś znów trzeba na nich uważać. Główne trakty są odśnieżane ale w wielu miejscach na drodze zalega błoto pośniegowe, które utrudnia jazdę. Najwięcej śniegu napadało w miejscowościach górskich. Tam także były sygnały o problemach z przejazdem niektórymi drogami. Jak dowiedziało się Radio 90 od dyżurnego straży pożarnej w Ustroniu, najgorzej było w Istebnej, także w Bażanowicach o poranku są problemy na głównej drodze.

Wczoraj w powiecie cieszyńskim na śliskich jezdniach miały miejsce dwa wypadki. W Kończycach Wielkich auto wpadło do rowu. Do szpitala trafiła kierująca pojazdem kobieta. W Skoczowie na ulicy Katowickiej zderzyły się dwie osobówki, ranna została także jedna z kobiet podróżująca autem.

Pamiętajcie być zachować dziś ostrożność na drodze. Warto wyjść wcześniej z domu, by odśnieżyć samochód, droga do pracy także zajmie Wam więcej czasu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj