Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Sytuacja w ośrodkach WORD w Rybniku i Jastrzębiu

Facebook Twitter

Trwa ogólnopolski protest egzaminatorów na prawo jazdy. Wiadomo, że zmienił on nieco swoją formę. Egzaminatorzy na zmianę mają protestować w różnych częściach kraju.

Czy dzisiaj (11.08.) prowadzą protest w ośrodkach WORD w Rybniku i Jastrzębiu-Zdroju? W mailu wysłanym do naszej redakcji Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach informuje:

Oficjalnie nikt nie poinformował o udziale pracowników WORD Katowice, a w tym oddziałów w Rybniku i Jastrzębiu-Zdroju w ogólnopolskim proteście egzaminatorów. Tak więc, z naszego punktu widzenia, mamy do czynienia z absencją chorobową naszych egzaminatorów.

I tak w Rybniku zaplanowanych było na dziś 85 egzaminów – odwołano 14, w Jastrzębiu planowanych było 101 – odwołano 10. Kiedy protest powróci do tych ośrodków, na razie nie wiadomo. Przypomnijmy, egzaminatorzy walczą o zmianę sposobu egzaminowania, a także o podwyżki płac.

Czytaj także:

Podobne tematy


Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /home/server106088/ftp/radio90/radio90pl/wp-includes/wp-db.php on line 3547

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj