Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Szkody górnicze zniszczyły plac zabaw w Pawłowicach

Facebook Twitter

Szkody górnicze zamykają plac zabaw, konieczny jest remont. W Osiedlu Pawłowicach trwają prace w pobliżu Miasteczka Rowerowego.

Szkody górnicze
fot. pawlowice.pl

Zadanie realizuje KWK Pniówek w ramach naprawy szkód górniczych. Niestety podziemna eksploatacja mocno wpłynęła na stan placu, teren był nierówny, nawierzchnia zniszczona, dlatego konieczne było podjęcie działań naprawczych. Obszar robót objął plac zabaw oraz plac z urządzeniami wysiłkowymi ze sztuczną nawierzchnią. By zapewnić bezpieczeństwo podczas trwania zadania, parking oraz droga dojazdowa do parkingu od strony ulicy Kruczej zostały zamknięte.

Szkody górnicze zniszczyły plac zabaw fot. pawlowice.pl

Pofałdowana sztuczna nawierzchnia została już usunięta i obecnie teren jest wyrównywany. Po zakończeniu robót urządzenia zabawowe oraz wysiłkowe zostaną na nowo zamontowane, w tych samych miejscach. By zapewnić bezpieczeństwo podczas trwania zadania, parking oraz droga dojazdowa do parkingu od strony ulicy Kruczej zostały zamknięte. Obecnie plac zabaw z nawierzchnią piaskową również jest zamknięty, można jedynie korzystać z Miasteczka Rowerowego.

fot. pawlowice.pl

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 19 maja 2024