Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Szukają świadków dwóch wypadków z udziałem motocyklistów

Facebook Twitter

Jastrzębska policja poszukuje świadków 2 wypadków z udziałem motocyklistów. Do jednego z nich doszło w ostatnią sobotę (8.05.) na ulicy Rybnickiej, drugi miał miejsce w poniedziałek (10.05.) na ulicy Niepodległości. W wypadku obrażenia ponieśli kierujący jednośladami.

Fot. Policja Jastrzębie-Zdrój

Z ustaleń drogówki wynika, że 8 maja kierujący motocyklem marki HONDA VFR800 jechał ulicą Rybnicką w kierunku centrum. Kierujący srebrnym pojazdem jadąc ulicą Gagarina na skrzyżowaniu z ulicą z Rybnicką, wjechał w ulicę Pochwacie, nie ustępując pierwszeństwa jadącemu drogą z pierwszeństwem motocykliście. Po zdarzeniu nie zatrzymał się i odjechał. 38-latek został zmuszony do gwałtownego hamowania, stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się i uderzył w samochód osobowy. Kierująca hyundaiem potwierdziła wersję podaną przez motocyklistę. Mężczyzna doznał obrażeń nogi.

Kolejne zdarzenie miało miejsce 10 maja około godziny 13.50 w Jastrzębiu-Zdroju na ulicy Niepodległości. Kierujący Yamahą MT125 jadąc w kierunku ulicy Pszczyńskiej, w rejonie skrzyżowania z ulicą Gospodarską zauważył jak jadący z naprzeciwka jasny samochód, zjechał na jego pas ruchu. 32-latek, by uniknąć zderzenia zjechał na pobocze, stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się i uderzył w betonowy murek, odnosząc obrażenia w postaci złamania nogi. Kierujący osobówką odjechał z miejsca zdarzenia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 grudnia 2021