Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Szukają złodzieja damskiej torebki. Rybnicka policja publikuje wizerunek sprawcy

Facebook Twitter

W jednym ze sklepów ukradł torebkę klientce, teraz szuka go rybnicka policja. Wśród ukradzionych przedmiotów były m.in. karata do bankomatu, dowód osobisty, portfel z gotówką i telefon komórkowy. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z mundurowymi.

Do kradzieży doszło 26 lutego w jednym ze sklepów w Rybniku. Podejrzany skradł skórzana damską torebkę w czarnym kolorze. W środku były m.in. karta bankomatowa, dokumenty, portfel z 200 złotymi, telefon komórkowy Samsung J3. Kamery monitoringu zarejestrowały zdarzenie. Sprawcą jest mężczyzna w wieku około 45 lat, sylwetka otyła, średniego wzrostu, krótkie, czarne włosy. Ubrany był w bluzę z długim rękawem, czarne spodnie garniturowe i czarne buty, lakierki. Nosił czarne okulary przeciwsłoneczne i maseczkę.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku tel. 47 85 572 55 lub Wydziałem Kryminalnym tel. 47 85 572 80.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj